Коментарi

ТАк коли вже буде автобус на середню школу чи дале малим діточкам пішком ходити доста вже піапру дашо робте.Тай кормити початкові класи вже пора!!!
зимові свята? дивовижниі краєвиди? незабутній колорит? ЗНУЩАЕТЄСЯ (блять не знаю як написати)я кожен ранок вижу гору обрізану ,із штефаника(то блять еден я вижу)
Що Ви включаєте у прямі та інші прямі витрати?
Розшифруйте будь-ласка.
Вважаю за потрібне зібрати незалежну комісію для проведення аудиту Вашого кошторису.
Тобто за любого бандита, який не нашкодив Березному можна голосувати? Тоді голосуйте.
А чим балога нашкодив на приклад Березному й Березнянщині чи його жителям? Які на ньому гріхи? Конкретно?
А те що за президентський блок 24 відсотки вас не турбує? Президент довів країну до технічного дефолту, не виконав жодної обіцянки, люди стали бідніші в три рази, корупція квітне буйним цвітом і все рівно за його блок голосують. А чому люди голосують за Балогу з його бандитами? Нікому одумуватися. Свого розуму в людей немає. За кого їм скажуть зверху, за того й проголосують. Бидлятська психологія.
А хто довів кінотеатр до руйнації? Єдиний центр має до цього відношення? Видно кінотеатр в селищі нікому не потрібний, а без супермаркету Барва ніяк не можна обійтись.
Ні ну 16% за «опозиційних блох»… Люди одумайтесь!!! Це ж колишні регіонали!!!
Вадім, а чому би вам не зайнятися створенням такого словника? А ми вже його опублікуємо на сайті.
ось так описує сам мандрівник на своїй сторінці у фейсбук
www.facebook.com/nafichtlovidosveta
Na Fichtlovi do světa
Není lepšího pocitu, než sednout na Jawu 50 a dojet někam hodně daleko…

Plany jsou od toho, aby se neusále měnily. Místo snadné cesty přes Maďarsko volím o poznání náročnější trasu — Ukrajina. V dobré víře, že jedu po hlavní si nevšímám stálese zhoršující silnice. Díry se zvětšují, je jich víc a víc. Asfalt mizí, nahrazuje ho šotolina a hluboké koleje. Když se ze země začaly zvedat kořeny, první brody a bahno, pojal jsem podezření, že jedu špatně. Měv ma paměti heslo náčelníka žlutých Trabanů «Hlavně se z toho neposrat» nedbám rad místních, že nemůžu projet, a pokračuji dál. Následujícich několik km jsem fichtla víc tlačil, než na něm jel, do prudkých bahnitých krpálů. To musím nejak projet. Leč po nekolika hodinách těžký dřiny padám únavou. Dávám chvíli oddych a jdu se podivat kam to vlastne jedu/jdu — kamsi vysoko do hor, kde fichtl fakt nemá šanci, co si budu nalhávat. Je tu nadherná krajina, ale na jisté trasy by to přecijen chtělo pořádný enduro grin emoticon
Lidi, prďte na mořské destinace a pojeďte na Ukrajinu. Je tu krásně, fajn lidi, nízké ceny, jen ty silnice jsou hrůza.
Ve měste Velkyj Berjeznyj jsem vyvolal celkem rozruch a dostal se do místního deníku: bereznyj.com.ua/…/263-mandr-vnyk-z-cheh-pry-hav-na-b…
Teď sedim u kávy v Chustu a doufám že se dnes posunu do Rumunska, mám celkem zpoždění.
Я вже з Юрієм Васильовичем знайомий, тому можу більш конкретно казати. Як на мене, то серйозна робота з говіркою цілком можлива. Треба зробити сайт, подати на ньому окремі фрагменти, зрозуміло, що абеткою. З коменарями двох видів: територіального і мовознавського. Перше стосується поширення виразів, друге їх стосунку з іншими складовими мови. Це надзвичайно серйозна робота. Робота, не іграшки.
От в тому то і справа, що відрізнити ті шари жаргонів чи говірок може тільки фахівець. Я не наполягаю, але бабло…
В Миколаїві (на Бузі) є ціла Фейсбук-група, що фоткає ями на дорогах. Не буду порівнювати, які глибші.
Чи є в тому сенс? Або інакше: скільки треба зробити фоток, щоб не було чого фоткати? Або ще інакше: чи фотки можуть щось змінити? А що може?
Подививсь ще раз — натрапив на «бабло». Думаю, то чужеродний елемент. Не належний взагалі до… Ні, тут потрібен фахівець.
І потім, що з цим словником робити? Мабуть, як мінімум вивчати в школі факультативно? Ми ж хочемо його зберегти для нащадків. Чи ні? Так вже, для історії записали…
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 LANG_PAGE_LAST
Показанi 1-15 з 90
Ми в Контакті