На Закарпатті прикордонники стріляли по румунах, що переносили через кордон кевларові шоломи

На Закарпатті прикордонники стріляли по румунах, що переносили через кордон кевларові шоломи

Про це повідомив голова Координаційного центру швидкого реагування Прикарпаття, депутат Івано-Франківської міської ради Юрій Романюк.

За його словами Ю.Романюка, так потрібний нашим військовим на Сході захисний елемент потрапив в Україну з чималими пригодами:

— Ще + 243 НОВИХ кевларових шолома закупив Координаційний центр швидкого реагування Прикарпаття. Загалом це вже 688 каска/шолом! — написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Юрій Романюк. — Саме сьогодні, у неділю 21 вересня, на свято Пресвятої Пречистої Богородиці-Марії, наші волонтери привезли чергову партію шоломів з-за кордону, переживши шок, отриманий від наших рідних українських прикордонників та митників Солотвинського прикордонного переходу Закарпатської області!

Як повідомляє, Ю.Романюк, волонтерам довелося стояти на кордоні п’ять днів і скористатися послугами румунів, по яких, за словами Юрія Романюка, прикордонники навіть стріляли:

— П’ять днів знущань, перепон, спротиву, непропуску, блокування і накінець стрілянини українських прикордонників з автомата по мирних цивільних румунах, які безкоштовно самі переносили в руках, через ріку, каски/шоломи для Української Армії!

Нині штаб шукає кошти, щоб оплатити вартість шоломів. Потрібно 9000 євро. Окрім того, за спальники штаб боргує 3000 доларів.

http://zakarpattya.net.ua/

22.09.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті