Закарпатські депутати підтримали питання ремонту доріг на Великоберезнянщині

Закарпатські депутати підтримали питання ремонту доріг на Великоберезнянщині

В ході другого пленарного засідання 19 сесії депутати підтримали запит свого колеги Михайла Кіндрата щодо ямкового ремонту автомобільної дороги «Стужиця – Загорб» та ремонту автомобільної дороги державного значення «Львів – Самбір – Ужгород».

Запит направлено на розгляд обласної до обласної державної адміністрації.

«До мене звернувся Загорбський сільський голова Великоберезнянського району з проханням посприяти у вирішенні ямкового ремонту на ділянці автомобільної дороги «Стужиця – Загорб». Зазначеною дорогою курсує шкільний автобус, а ремонт тут не проводився упродовж останніх десяти років.

Крім цього, нагальною проблемою для територіальної громади с. Загорб є також ремонт автомобільної дороги державного значення «Львів – Самбір – Ужгород», яку пошкоджено внаслідок зсуву в районі залізничного переїзду в с. Жорнава. З порушених питань у травні 2013 та січні 2014 року я звертався із депутатським запитом до облдержадміністрації. Однак, ніяких робіт на автодорозі за цей період не проводилося, пише прес-служба Закарпастької облради.

У зв’язку з цим, враховуючи багаточисельні звернення, прошу розглянути питання щодо виділення коштів:

- на ямковий ремонт автомобільної дороги «Стужиця – Загорб» протяжністю 2,5 км;

- на ремонт автомобільної дороги державного значення «Львів – Самбір – Ужгород» в районі залізничного переїзду в с. Жорнава Великоберезнянського району», - йдеться в депутатському запиті.

www.mukachevo.net

03.11.2014

2 коментаря

04.11.2014 23:10
Що означає «депутати підтримали запит»? Якщо лише проголосували, щоб взяти запит «до відма», то це вибачте до одного місця. Якщо ж інфомація із запиту лягла, як складова якоїсь програми то це інше. Добре б було М. Кіндрату прокоментувати це. Хоча дивно виглядатиме відписка з області «ДО ВИКОНАННЯ ТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ РДА МИХАЙЛУ КІНДРАТУ… ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗА РАХУНОК КОШТІВ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ НА ВІДРІЗКУ „СТУЖИЦЯ_ЗАГОРБ“:) хе-хе.
07.11.2014 00:21
шановний, кіндрат м.і. не зможе прокоментувати це)) я думаю ви і самі це добре знаєте, «коментувати» взагалі не його коньок, з коньками несклалося зовсім)) пєчалька блін…
Ми в Контакті