Влада Закарпаття вирішує питання переходу на особливий "газовий" режим

Влада Закарпаття вирішує питання переходу на особливий "газовий" режим

Розпорядження про створення спеціальної групи із розроблення заходів щодо забезпечення переходу до особливого режиму функціонування енергетичної галузі області підписав голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко.

Відповідно статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», доручення Прем’єр-міністра України від 13.06.2014 № 22131/0/1-14 щодо вжиття заходів для забезпечення переходу до режиму функціонування енергетичної галузі, який передбачає припинення з 16 червня 2014 року постачання в Україну природного газу з Російської Федерації, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко підписав Розпорядження про створення робочої групи із розроблення заходів щодо забезпечення переходу до особливого режиму функціонування енергетичної галузі області.

Робочій групі доручено розробити план заходів щодо забезпечення переходу до особливого режиму функціонування енергетичної галузі області, забезпечення споживачів природним газом, економного його споживання на території області.

Проект плану заходів буде подано на затвердження голові ОДА в термін до 20 червня 2014 року, повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА.

18.06.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті