Як дитячі очі радісно виблискували на «митні» подаруночки (фоторепортаж).

Як дитячі очі радісно виблискували на «митні» подаруночки (фоторепортаж).

Закарпатські митники з подарунками від Святого Миколая завітали у прикордонну Великоберезнянщину.

Затишні класи, напівосвітлені коридори, простора актова зала, щасливі очі діток від відчуття, що сьогодні свято – день Святого Миколая.

День, якого чекали з нетерпінням, день, коли слухняність, чемність, успішність в навчанні винагороджуються здійсненням мрій та подарунками.

Дехто свої мрії ще напередодні виявляє у листах Миколаю, а вранці – 19-го заглядає під подушку, або біжить щодуху до віконця і у чобітках знаходить омріяні подарунки.

З нагоди свята працівники Закарпатської митниці навідались у Великоберезнянську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІІ ст. та принесли діткам солодкі подарунки від Святого Миколая.

Вихованці закладу, а це 188 дітей, які навчаються та проходять санаторне лікування від серцево-судинних захворювань та органів дихання, щиро зраділи гостям й підготували святковий виступ, виконували пісні та просили у Святого Миколая, щоб український народ жив у мирі та спокої, а країна була єдиною й не ділилася на схід та захід. На кінець виступу дітки виконали пісню: «Боже великий єдиний, нам Україну храни».

За словами Вадима Симчери, начальника Закарпатської митниці ДФС, сьогодні, не зважаючи ні на що, кожна дитина має отримати подарунок та відчувати турботу, увагу до себе, та те, що її люблять.

– Ми постійно відвідуємо цей навчальний заклад, та, не побоюсь цього слова, встигли стати для вихованців Інтернату близькими друзями.

Продемонстрована сьогодні святкова програма не просто створила чудовий настрій, вона ще раз довела, що на Закарпатті живуть прекрасні, талановиті діти, які заслуговують на те щоб жити в розвиненій, демократичній країні, де панує мир та злагода, – підкреслив очільник митниці.

Він побажав діткам, щоб у їхньому житті, як і в поставленому виступі, завжди перемагало світло та добро, повідомляє Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області


Uzhgorod.net.ua
21.12.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті