Закарпатська область найбільш вразлива до комп'ютерних вірусів.

Закарпатська область найбільш вразлива до комп'ютерних вірусів.

Українська Антивірусна Лабораторія «Zillya!» провела дослідження вірусної активності на території України за період з березня по червень 2014 року та створила карту зараження регіонів України комп’ютерними вірусами.


Найбільш вразливими до вірусних загроз виявилися користувачі трьох областей:

  1. Закарпатська область. Рівень зараження ПК – 18,37% – фактично кожен 5й комп’ютер, на якому було встановлено продукти Zillya! стикався з вірусними загрозами, найпопулярнішими з яких були рекламні модулі та троянські програми.
  1. Рівненська область. 15,88% користувачів Zillya! стикнулися з загрозами, серед яких були бекдори, рекламні модулі, трояни та мережеві хробаки.
  1. Кіровоградська область опинилася поруч з Рівненською областю. 15,84% комп’ютерів користувачів було атаковано вірусами.

Найбільш обережними виявилися користувачі Чернігівської (3,60%), Івано-Франківської (4,93%), Київської (4,39%), Вінницької (4,23%) та Житомирської (4,03%) областей.

Цікавою є статистика, щодо виявлених загроз у економічно розвинених регіонах України. Так, користувачі ПК у м. Київ, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Львівській областях найчастіше були атаковані троянськими програмами сімейства Trojan.Agent.Win32. Дані троянці створені для крадіжки конфіденційних даних користувачів, в тому числі паролів доступу до Інтернет ресурсів, номерів кредитних карт, іншої інформації, яку можна використати для крадіжки приватних фінансів користувачів.

Статистика по областях

Детальну статистику по кожному регіону України можна знайти в таблиці нижче.

Більше інформації можна знайти за посиланням Карта зараженості регіонів України комп’ютерними вірусами

24.06.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті