Як громадськість може вплинути на місцеву політику?

25 лютого 2015 року з 12.00 до 16.00 у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відверта розмова про можливість і спроможність змінити те, що здається змінити просто неможливо.

Інтерактивний семінар розрахований на практиків організацій громадянського суспільства, членів громадських рад при органах виконавчої влади, громадських активістів.

Ведучий – Володимир Купрій, кандидат наук з державного управління, виконавчий директор Творчого центру ТЦК, координатор робочої групи №1 «Демократія, права людини, належне врядування та стабільність» Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

Для участі у семінарі потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: http://goo.gl/forms/s4A49fdg3v до 17.00 24 лютого 2015 року.

Під час 4-ри годинного інтерактивного семінару учасники дізнаються про те як формується місцева політика і хто її формує, як громадськість може стати співучасником, а не просто пасивним спостерігачем, процесу ухвалення рішень органами влади. Будуть обговорені різні, механізми та інструментарій участі громадськості у процесі вироблення рішень органами виконавчої влади. На прикладах з вітчизняної практики разом з експертом учасники визначать, що треба для успіху у здійсненні впливу на місцевому політику.

Семінар організований БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) у рамках реалізації проекту «Організаційний розвиток регіональних ОГС у сфері демократизації та прав людини», що фінансово підтримується Програмою розвитку ООН в Україні.

Участь у семінарі безкоштовна.

Додаткову інформацію можна отримати за номером (03145) 222 53.

18.02.2015

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті