Родина із Великого Березного представляла Закарпаття на Всеукраїнському спортивному конкурсі

Родина із Великого Березного представляла Закарпаття на Всеукраїнському спортивному конкурсі

Всеукраїнський спортивний конкурс "Тато, мама, я - спортивна сім`я" є традиційним та проводиться щороку в усіх регіонах України. Його організатори - Міністерство молоді та спорту України і центри фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх".

Із 14 до 16 травня у Києві проходив фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я - спортивна сім’я», на який прибуло 24 команди з усіх областей України, щоб позмагатись за звання найспортивнішої родини України.

Закарпатську область представляла сім'я Шіпош із Великого Березного (мама Іванна – начальник служби у справах дітей Великоберезнянської РДА , тато Євген – в.о.завідувача Великоберезнянським відділенням Перечинської міжрайонної філії ДУ «ЗОЛЦ ДСЕСУ» та донька Євгенія,учениця 4 прогімназійного класу Великоберезнянської гімназії),які здобули першість на відповідному обласному фестивалі.

Програма фестивалю включала презентацію команд, спортивну вікторину та змагання у спортивних естафетах. На урочистій церемонії відкриття були присутні Міністр молоді та спорту УкраїниІгор Жданов, представники дипломатичних місій країн Європейського Союзу, директор Всеукраїнського центру «Спорт для всіх»Сергій Пчелін.14 травня учасників фестивалю гостинно зустрів мальовничий санаторій «Конча-Заспа». Конкурс розпочався з презентації команд та спортивної вікторини в кіноконцертному залі санаторію. Родини продемонстрували неабиякий хист до танців, вокалу та декламування віршів і об’єдналися навколо каверзних запитань вікторини.

15 травня на родини чекала цікава оглядова екскурсія по місту Києву, в рамках якої вони відвідали видатні історичні місця міста і віддали шану Небесній Сотні та усім загиблим українцям.

Всеукраїнський центр «Спорт для всіх» підготував сюрприз для учасників фестивалю у вигляді майстер-класів з плавання, настільного тенісу та мексиканського джиу-джитсу. Майстер-класи пройшли з великим успіхом за підтримки Федерації плавання України та Деснянського центру «Спорт для всіх». Професійні тренери: Валерій Шипотько (джиу- джитсу), Ліхачов Валерій Костянтинович (настільний теніс), Сергій Рудковський (плавання, клуб «Capital TRI») та Олег Григор’єв (Київська академія плавання) зробили це можливим.

Найголовнішою подією фестивалю стали фінальні естафети, які відбулися під аркою Дружби народів у місті Києві, в рамках відзначення Дня Європи в Україні. В запеклій боротьбі перемогла сім’я Стрюкових з Херсонської області і тим самим завоювала право приймати фінал фестивалю наступного року на Херсонщині. Друге та третє місце завоювали сім’я Сластіних та сім’я Хомичів з Миколаївської та Волинської областей.

Нагородження родин-учасників та переможців відбулося на центральній сцені заходу за участю заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана та директора Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» Сергія Пчеліна.Уже не вперше захід підтримало Німецьке товариство міжнародної співпраці (GIZ) в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс».

20.05.2015

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті