Свято Останннього дзвоника у Великоберезнянській гімназії (фото)

Свято Останннього дзвоника у Великоберезнянській гімназії (фото)

Як мить, минув цей рік навчання.

Були і успіхи, були й розчарування.

Завершились великі перегони.

Підводить підсумок останній дзвоник.

29 травня 2015 року у Великоберезнянській гімназії відбулося свято Останнього дзвоника. Святкували, як завжди – урочисто й піднесено.Випускники ,батьки і вчителі із сумом, а подекуди й сльозинкою на очах, а решта гімназистів - з полегшенням після довгого навчального року. Свято у гімназії , як завжди ,було гамірне і багатолюдне. Гамірне, бо юні гімназисти не могли стримати емоції на порозі великої перерви – літніх канікул. А багатолюдне, бо зібрало воно в урочистому заліі не лише вчителів та учнів, а й їхніх батьків, і ще чимало березнян, які не байдужі до життя гімназії і селища загалом.

Ведучі запросили до зали випускників гімназії та їхніх класних керівників.Цьогоріч одинадцятикласники обрали для свого останнього дзвінка патріотичний стиль: хлопці були у вишиванках, дівчатка у вишитих сорочках або платтях,із віночками на головах.

Урочисту частину з нагоди закінчення навчального року та свята Останнього дзвоника традиційно ,після виконання Гімну України, відкрила директор гімназії Мунчак Ірина Михайлівна, яка зазначила, що впродовж 2014/2015 н.р. навчальний заклад працював результативно та злагоджено.Вона подякувала учителям за натхненну працю, батькам – за виховання дітей та висловила упевненість, що гімназія неодмінно пишатиметься сьогоднішніми випускниками . Директор нагородила учнів та випускників,які показали високий результат на олімпіадах та конкурсах різних рівнів.

Після веселого чудового гуцульського танцю,який виконали учні прогімназійних класів, привітав випускників та вчителів із закінченням навчального року селищний голова Кирлик Богдан Юрійович.Він побажав випускникам успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та висловив надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

Із словами привітання звернулася до гімназистів голова батьківського комітету гімназії Гопко Тетяна Василівна .Побажала усім миру та злагоди, гарного й змістовного відпочинку учням молодших і середніх класів, випускникам — вдалого старту в самостійне життя, успіхів у здійсненні задумів і мрій, учителям — життєвих сил і натхнення, батькам - радості від своїх дітей.Голова батькому подякувала за розуміння та підтримку поіменно спонсорам та меценатам,які не зважаючи на складну економічну ситуацію ,завжди допомагають гімназії.

Урочистості з нагоди свята Останнього дзвоника продовжилися концертом вихованців гімназії. Всі присутні мали змогу насолодитися чудовими піснями у виконанні юних гімназисток, веселими танцями молодшої та середньої танцювальних груп, яскравими виступами випускників про шкільне життя .

Наостанок пролунав традиційний Останній дзвоник.Свято завершилося.Та у гімназистів, учителів,батьків і усіх гостей залишилося багато позитивних емоцій і вражень.

29.05.2015

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті