Ґартувати здоровий дух – традиція гімназистів

Ґартувати здоровий дух – традиція гімназистів

Ґартувати здоровий дух – традиція гімназистів. Найцінніше, що у нас є, — здоров’я, яке найкраще берегти з дитинства, адже саме тоді людина формується як особистість, шукає шляхи самовираження і звикає до дорослого життя. Важливим завданням сьогодення є всебічне сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров’я молоді.

У рамках Всеукраїнського олімпійського тижня у Великоберезнянській гімназії 18 вересня пройшов День здоров’я.

Благо, і погода цьому посприяла. Весь дружний колектив закладу рушив на селищний стадіон, де відбувалися спортивно-розважальні заходи. Розпочали всі із зарядки, потім організовано взяли участь у біговому міні-марафоні. Веселі естафети для молодших гімназистів, силові випробування для старших, цікаві вікторини – зробили свято таким, що запам’ятається надовго.

Між 6 і 7 класами було проведено турнір з міні-футболу «Гімназійний м’яч». Цікаво, що не лише хлопці завзято ганяли м’яча, але і дівчата з не меншим захопленням грали у найпопулярнішу гру.

День здоров’я, як завжди, пройшов у дружелюбній, щирій атмосфері, і мала тут місце лише здорова конкуренція. Та головне було не змагання, а позитивні емоції та враження.

26.09.2015

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті