На Великоберезнянщині відкрили вже третій чернечий монастир (ФОТО)

На Великоберезнянщині відкрили вже третій чернечий монастир (ФОТО)

14 листопада, в день молитовної пам’яті святих чудотворців Косьми та Даміана архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор відвідав урочище Сушанські Верхи, що в селі Сухий Великоберезнянського району.


Високо в горах на найвищій мальовничій горі урочища була звершена перша літургія в історії обителі.

Перед архієрейським богослужінням керуючий єпархією звершив освячення домового храму на честь Похвали Пресвятої Богородиці та благословив заснування нової жіночої обителі на честь Похвали Пресвятої Богородиці.

На відкриття обителі, незважаючи на те, що місце для нового монастиря є важкодоступним та знаходиться вдалині від найближчого поселення − зібралося чимало вірян та паломників.

Архієпископа зустрічав духівник обителі на честь Похвали Богородиці − ієромонах Мефодій та старша сестра монастиря Олександра з насельницями.

У своїй проповіді керуючий єпархією разповіві про головну мету чернецтва − молитву та побажав насельницям та духівнику обителі Божого благословення в подальшому розвитку нового монастиря.

Насамкінець, після літургії на території монастиря владика освятив поклонний Хрест, пише Закарпаття онлайн.

Станом на листопад 2015 року на території Великоберезнянського району діють вже три чернечі обителі Мукачівської Православної єпархії: Свято-Покровський чоловічий монастир в селі Кострино, Свято-Володимирівський чоловічий монастирі в селі Сухий та Свято-Троїцький жіночий монастир в с. Буківцьово. Uzhgorod.net.ua

18.11.2015

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті