Свято німецької мови від студентів та викладачів УжНУ для учнів Великоберезнянської гімназії

Свято німецької мови від студентів та викладачів УжНУ для учнів Великоберезнянської гімназії

6 листопада до Великоберезнянської гімназії завітали викладачі та студенти німецького відділення факультету іноземної філології Ужгородського національного університету.На цю зустріч із нетерпінням чекали вчителі та гімназисти,особливо випускники,які готуються до вступу у вищі навчальні заклади.

Великоберезнянська гімназія стала другим навчальним закладом області, де презентували свято німецької мови.Організатором цього дійства є доцент кафедри німецької філології Мирослава Михайлівна Ладченко.

Студенти та викладачі факультету іноземної філології підготували цікаву змістовну презентацію університету і приурочили святкову програму 70-річчю УжНУ та 25-ій річниці об’єднання Німеччини.Основною темою заходу була класична музика всесвітньовідомих австрійських,німецьких композиторів у сучасній інтерпретації.Звучали віденський вальс,безсмертна і задушевна «Пісня про Лорелей»,помпезний гімн Німеччини.Сподобалися гімназистам жартівливі сценки у виконанні студентів та показ мод,який демонстрував зміни в одязі німців з 1935 року по 2015 рік.Кожен виступ учасників супроводжували гучні оплески присутніх у залі.

Доцент кафедри німецької філології Мирослава Михайлівна Ладченко,знайома з Великоберезнянською гімназією з першого року роботи закладу, у своєму виступі відзначила,що гімназисти демонструють завжди гарний рівень знань із німецької мови та запросила випускників на навчання в УжНУ.

Завідувач кафедри німецької філології ,доцент Ольга Михайлівна Гвоздяк розповіла про значення іноземної мови для кар’єри сучасної молоді і перспективи у професійній сфері,про доцільність ,переваги навчання на факультеті іноземної філології в УжНУ. О.М.Гвоздяк з приємністю відзначила, що вчителі гімназії Малакеєв Євген Володимирович та Фізер Наталія Василівна були успішними студентами німецького відділення факультету.Дружні відносини із викладачами вузу підтримує і перший директор гімназії, Заслужений працівник освіти,німецький філолог Шелепець Любов Василівна.

Свято німецької мови не залишило байдужим нікого із присутніх.За чудово проведений захід ,змістовну програму,веселий позитивний настрій ,за незабутні враження  подякували організаторам і виконавцям директор гімназії Ірина Михайлівна Мунчак та вчитель німецької мови Любов Василівна Шелепець .

Також на зустрічі демонстрували випускникам свої презентації представники історичного, математичного та філологічного факультетів.

Після свята учасники заходу ще довго не розходилися: випускники розпитували студентів про навчання у УжНУ,радилися щодо правильності вибору майбутньої професії,а викладачі спілкувалися з педагогами гімназії.

Тетяна Гопко для Березний ОНЛАЙН

19.11.2015

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті