"Не продавай себе"

"Не продавай себе"

Вчора, 2 липня, у Великому Березному стартувала інформаційна кампанія «Не продавай себе».

Проект, який підтримується Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні, і передбачає здійснення масштабної інформаційно-освітньої кампанії, здійснюється ЗГЖО «Веста» у партнерстві з Ужгородським прес-клубом, - розповідає голова ЗГЖО «Веста» Інна Сабадош. - Мета кампанії – попередити поширення такого явища, як торгівля людьми через подолання у населення стереотипів, які не вбачають у цьому загрози для себе та своїх рідних».

Представники ЗГЖО «Веста» у рамках інформаційної кампанії «Не продавай себе!» розповсюдили інформаційні матеріали – флаєри, плакати, брошури – у бібліотеках, освітніх, медичних закладах, державних установах Великого Березного. Подібні акції відбудуться ще у кількох районних центрах області.

Крім того, започаткована у квітні цього року інформаційна кампанія передбачає створення соціальних відеороликів, які презентуватимуться у всіх західних прес-клубах України, і спеціальні групи для молодих людей у соцмережах, де б у доступній формі подавались загрози, які несе торгівля людьми та методи попередження, ілюструвалися приклади тощо. У планах також створення тематичних телепрограм, поширення по містечках та селах області флаєрів, флеш-моби на найпопулярніших загальноміських акціях тощо.
Ще одне завдання проекту -- вплинути на тих громадян, які з осудом та зверхністю ставляться до жертв торгівлі людьми та змінити їхнє сприйняття цього негативного суспільного явища.

Як зауважує Інна Сабадош, на сьогодні ЗГЖО «Веста» входить у всеукраїнську коаліцію з протидії торгівлі людьми, яка об’єднує організації, що здійснюють комплексну допомогу постраждалим. «Тому у нас йде постійний обмін інформацією, - каже керівник організації. - Правильно подана інформація обов’язково дасть результат, щоб люди задумалися, коли вони роблять вибір у своєму житті, щоб цей вибір був зважений і перевірений».

Довідка:

За оцінками Представництва МОМ в Україні, понад 120 тисяч українців постраждали від різних форм торгівлі людьми за кордоном з 1991 по 2011 рр. За даними дослідження Державного комітету статистики України 1,2 млн. осіб у віці 15-70 років впродовж останніх двох з половиною років (2010 – 2012 рр.) працювали чи шукали роботу за кордоном, а, значить, наражалися на ризик бути поневоленими.

03.07.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті