Школярам сподобалася екскурсія на швейну фабрику "Березнянка"

Школярам сподобалася  екскурсія на швейну фабрику "Березнянка"


Нам приємно відзначити,що підростаюче покоління цікавиться підприємствами,які працюють у нашому краї .

Учні 6-го класу Великоберезнянської ЗОШ 1-3 ст. із класним керівником Планчак Ж.М. відвідали швейну фабрику "Березнянка". Екскурсію для школярів провела спеціаліст по роботі з персоналом Гопко Т.В.

Дітвора із захопленням спостерігала за всіма виробничими процесами,за спритними і майстерними рухами швачок,прасувальниць та інших працівників,розпитувала про кожну технологічну операцію. Сподобалося учням на розкрійній дільниці,зацікавилися плоттером,який друкує лекала виробів,придивлялися до швейного спеціального обладнання. Найбільше вразили учнів об"єми виробництва , кількість технологічних операцій на кожному етапі виготовлення штанів.

Приємно було дітям побачити серед працівників своїх матерів та родичів.Вони з гордістю показували однокласникам: "А тут працює моя мама."

Екскурсія для малечі була пізнавальною і цікавою.Діти залишали фабрику із приємними враженнями,емоціями і з твердим переконанням ,що у майбутньому вони прийдуть на підприємство працювати.

Чекаємо на вас,наші майбутні спеціалісти!

Швейна фабрика "Березнянка" запрошує підростаюче покоління із наставниками на екскурсії на виробництво.

Ви зможете побачити злагоджену роботу найбільшого жіночого колективу району, сучасне виробництво і подивитися,як виготовляються штани відомих європейських брендів : від лекала, розкрою і до комплектовки,пакування ,відправки замовникам.

Тетяна Гопко для БерезнийОНЛАЙН25.05.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті