У Великому Березному випускники кружляли під звуки прощального шкільного вальсу (фото)

У Великому Березному випускники кружляли під звуки прощального шкільного вальсу (фото)

Щорічно під звуки вальсу випускники залишають стіни рідного навчального закладу. І завтра для них починається самостійне, загадкове, тепер уже доросле життя.

28 травня у Великому Березному відбулися урочистості з нагоди випускного вечора одинадцятикласників Великоберезнянської гімназії.

Традиційно випускники разом із директором та учителями гімназії пройшли святковою ходою вулицями селища, поставили кошики з квітами до пам'ятника Т.Г.Шевченкові і біля фігури Божої Матері . Парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу.

Які ж вони всі гарні ! Дівчатка у вишуканих вечірніх сук­нях, хлопці вдягнені у класичні костюми з краватками, як справжні кавалери. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі. Вони не стримували ні посмішок, ні сліз.

Сьогодні ними пишалися всі: і батьки, і учителі , рідні та друзі.

До випускників звернулася директор гімназії Мунчак І.М. Щиро привітала із закінченням школи, побажала удачі у всьому, цілеспрямованості та сміливості в досягненні високих ідеалів і омріяних цілей, щоб збувалися мрії, надії. Зауважила, що від їхньої освіченості, творчості, працьовитості залежатиме завтрашній день не тільки нашого краю, а й усієї України .

Опісля традиційно пройшла церемонія вручення державних атестатів та грамот, нагород.

Сердечні слова вітання висловили випускникам класний керівник Шеверя В.В.,який побажав їм стати добрими й чесними людьми , та від імені батьків ,голова батькому класу Логойда Ярослава .Побажала дітям віри у завтрашній день, надії на власні сили та разом із присутніми заспівала «Многая і благая літа».

Найбільше слів вдячності і шани було сказано на святі вчителям, які 11 років вели по Країні Знань, віддаючи учням тепло і любов. Не забули про найближчих і найдорожчих людей – батьків. Чимало цікавих номерів , танців , пісень та сценок підготували і виконали випускники.

Урочиста частина закінчилася.

І ось, нарешті, на центральній площі селища звучать звуки останнього прощального, шкільного вальсу.

За доброю традицією одинадцятикласники стають у пари і кружляють по колу разом із випускниками початкових класів гімназії під аплодисменти своїх батьків,учителів, друзів та гостей свята.

Учорашні учні, а сьогодні випускники залишають рідну Alma mater – свою другу домівку.

Позаду шкільні уроки, дзвоники на перерви, контрольні та тематичні. Попереду – широка дорога нового життя, самостійного, дорослого.

Безумовно, через роки клас ще збереться разом, щоб згадати безтурботні шкільні роки, подивитися на фото, і, звичайно ж, згадати сьогоднішній чарівний шкільний бал.

Тетяна Гопко для БерезнийОНЛАЙН


29.05.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті