Закарпатські митники передали допомогув зону АТО 128-ій бригаді

Закарпатські митники передали допомогув зону АТО 128-ій бригаді

24 червня 2016 року Закарпатська митниця ДФС передала допомогу громадській організації «Волонтерський рух Закарпаття» для бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ.

Захід проходив за участі керівництва та особового складу митниці, заступника голови Закарпатської ОДА, волонтерів громадської організації «Волонтерський рух Закарпаття», керівництва 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ та засобів масової інформації.

Передача матеріальних цінностей та обладнання проходила у формі зборів колективу митниці, розпочалась з Гімну України та вступного слова Володимира Колеснікова – начальника Закарпатської митниці ДФС.

– Невдовзі Україна відзначатиме надзвичайно велике, символічне та державницьке свято – двадцяту річницю Конституції. В той же час, наша держава змушена відстоювати свою територіальну цілісність та суверенність. Кожного дня, там на Сході нашої країни, найкращі її сини та дочки борються з ворогом. Ми просто зобов'язані допомагати нашим героям, нашим військовим, і головне пам'ятати про тих, хто кого вже з нами нема поряд, – зазначив Володимир Колесніков перед тим як оголосити хвилину мовчання.

Потім до слова був запрошений Євген Пільгуй – майор, виконуючий начальника штабу 128-ї бригади, який від імені військових подякував колективу Закарпатської митниці ДФС за небайдужість та патріотизм.

Крім того перед працівниками митниці та присутніми військовими виступив Василь Кепич – голова громадської організації «Волонтерський рух Закарпаття». Він також подякував митникам за допомогу та вручив керівнику відомства грамоту від громадської організації за проявлений патріотизм.

Перед тим, як підписати акт приймання/передачі матеріальних цінностей від профспілки Закарпатської митниці ДФС громадській організації «Волонтерський рух Закарпаття», до присутніх звернувся Владислав Петік – заступник голови – керівник апарату Закарпатської ОДА. У своєму виступі заступник голови ОДА зосередив увагу присутніх на тому, що ми не можемо залишатись байдужими і мусимо надавати посильну допомогу тим, хто її потребує, як це сьогодні зробили митники, особливо якщо це стосується наших військових.

photo.29375

photo.29376

photo.29376

photo.29377

Джерело:

ДФС у Закарпатській області

www.0312.ua

25.06.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті