Презентація “Джейбіл Україна” на Березнянщині

Презентація “Джейбіл Україна” на Березнянщині

Взаємодія з роботодавцями у Закарпатській області вже давно переросла в систему соціального партнерства. Фахівці обласної служби зайнятості, зокрема фахівці Великоберезнянського районного зайнятості проводять цілеспрямовану маркетингову політику, мета якої – створення і закріплення у роботодавців району та області вцілому іміджу надійного партнера, здатного забезпечити якісний підбір персоналу на замовлення роботодавців.

У рамках співпраці з роботодавцями 16.06.2016 року в приміщенні центру зайнятості відбулася презентація всесвітньо відомого роботодавця "Джейбіл" та його одного з багатьох підприємств "Джейбіл Україна". У заході взяли участь 23 безробітних. Від підприємства – працівник відділу працевлаштування Семйон Мар'яна Михайлівна.
Порівняно висока заробітна плата, щомісячна премія, безкоштовні транспортування та харчування зацікавили безробітних Великоберезнянщини. Як результат презентації – одна безробітна пройшла анкетування, співбесіду та тестування і отримала направлення на роботу, 5 безробітних пройшли анкетування з подальшими намірами працевлаштуватися на підприємстві, 6 безробітних взяли анкети для заповнення їх на дому.

В рамках взаємодії Великоберезнянського районного центру зайнятості з підприємством "Джейбіл Україна" по підбору персоналу було домовлено про організацію такої презентації роботодавця у приміщеннях Чорноголівської, Малоберезнянської, Забрідської та Костринської сільрад – повідомляє С.Бречко в соціальній мережі Фейсбук.

13450985_1051550841604869_2934849658491790209_n

25.06.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті