26 червня на каналі«2+2» - прем'єра фільму «Дебальцеве. Бойове братство» про нашу 128-му бригаду

26 червня на каналі«2+2» - прем'єра фільму «Дебальцеве. Бойове братство» про нашу 128-му бригаду

У неділю, 26 червня, на каналі «2+2» відбудеться прем'єра документального фільму «Дебальцеве. Бойове братство»,у якому йдеться про невідомі деталі однієї з найтрагічніших сторінок війни на Сході.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу, відзначив портал ДетекторМедіа.

Стрічка вийде в ефірі о 15.00. Хронометраж - 30 хвилин.

Фільм розповідає про долі бійців, яким пощастило вийти з Дебальцівського котла. Глядачі дізнаються, що рухало майбутніми захисниками Дебальцевого, коли вони добровольцями йшли на фронт, як познайомились, разом воювали, отримували перший бойовий досвід, переживали перші втрати побратимів, під постійним обстрілом проривались з оточення.

В основу авторського проекту кореспондента програми «Люстратор 7.62»Ірини Куріло лягли розповіді бійців 128-ї Окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади (ОГПБр) та кадри відео з їхніх особистих архівів.

«Мій фільм про тих, хто за власним бажанням пішов захищати Україну, опинився в суцільному пеклі і вийшов з нього живим. Ці хлопці півтора року тому навіть не були знайомі, але війна звела їх разом і зробила справжніми друзями. Подих смерті і відчуття того, що плече друга поруч, щоб не сталось, ось що зближає моїх героїв, дарує їм почуття не просто дружби, а справжнього бойового братства», – сказала автор фільму Ірина Куріло.

Вояки переконані, що в умовах, коли «штаб сектору самоусунувся і взагалі кілька днів не виходив в ефір», вижити їм допомогли, насамперед налагоджені особисті стосунки, взаємна допомога і підтримка.

«Це переросло в "воїнське братство". Згадуєш, як воно було, як допомагали один одному, як виручали один одного. Ну, в принципі, і зараз також немає невирішуваних проблем, якщо в тебе є багато друзів», – сказав Вадим Ворона, заступник командира мінометної батареї 128-ї ОГПБр.

Джерело:http://goloskarpat.info/society/576fbce9c3353/?utm...26.06.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті