Стартувала унікальна експедиція Закарпаттям

Стартувала унікальна експедиція Закарпаттям

Експедиція стартувала вчора, 26 червня. Вона триватиме 18 місяців, і охопить усю країну, а точніше 220 населених пунктів і 14 етнічних земель.Її очолить відомий мандрівник Богдан Логвиненко в рамках проекту Ukraїner.

– А на початку липня чекайте вже перші матеріали. Знімемо репортаж про відлюдників, побут індійських студентів, ромські і угорські села, сироварні і соки прямого віджиму, заїдемо на фестиваль Шипіт, зустрінемо дивовижного Мішеля з його буйволами на полонині, – повідомив Богдан Логвиненко, уточнивши, що експедиція стартує саме із Закарпаття.

Мета експедиції та всього проекту Ukraїner – розповісти, а точніше відкрити Україну, її найвіддаленіші куточки, при чому як для самих українців, так і для іноземців. Мова йде про історію, культуру, звичаї, людей, харчування. За результатами експедиції ініціатори проекту Ukraїner планують створити сучасні путівники Україною кількома мовами.

Слідкувати за експедицією та долучитися до цього проекту, зробити його цікавішим, ви можете через офіційний сайт Ukrainer, а також у соцмережах, зокрема Facebook.

Більше того, для експедиції Закарпаття організатори проекту склали окрему анкету для заповнення всіма охочими, де ви можете порадити ту чи іншу місцину, людину чи заклад.Заповнити можна тут

Також радимо вам переглянути інтерв"ю Богдана Логвиненка за посиланням :http://detector.media/rinok/article/116231/avtor_proektu_ukrayiner_bogdan_logvinenko_laquou_sela_ij_mistechka_nihto_ne_yizdit_hocha_tam_strashenno_cikavoraquo/

Джерело:http://www.mukachevo.net/ua/news/view/141663

Стартувала унікальна експедиція Закарпаттям, яка охопить 23 населені пункти краю

27.06.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті