​На КПП «Малий Березний» сьогодні вирішували питання "пересічників"(фото,відео)

​На КПП «Малий Березний» сьогодні вирішували питання "пересічників"(фото,відео)

Сьогодні о 12 год на КПП «Малий Березний» відбулася робоча зустріч очільника Закарпатської області Геннадія Москаля та ініціативної групи представників власників автомобілів з іноземною реєстрацією з керівниками Закарпатської митниці і Чопського прикордонного загону.

Мета зустрічі – узгодження єдиного механізму для спрощеного процесу "пересічки" на вказаному пункті пропуску та інших КПП області з метою розвантаження митних постів, зменшення черг автомобілів, які перетинають кордон, покращення роботи митниці.

Розмова виявилася конструктивною. Громадські активісти вдячні губернатору за підтримку і зроблені кроки на шляху вирішення питання пересічників як на місцевому рівні, так і у Верховній Раді.

На жаль, сьогодні не вдалося виробити єдиного механізму для спрощення процедури оформлення «пересічки» .Та сторони почули одна одну. І зустріч продовжиться у понеділок за круглим столом у Закарпатській митниці .

Сподіваємося, що у результаті злагодженої співпраці найближчим часом механізм спрощеного процесу «пересічки» все-таки запрацює на КПП області.

Тетяна Гопко ,Юрій Цибик для Великий БерезнийОНЛАЙН


30.06.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті