ДО УВАГИ ЖІНОК!!!

ДО УВАГИ ЖІНОК!!!

Великоберезнянський районний військовий комісаріат повідомляє що в зв'язку зі змінами законодавства України з 03.06.2016 року разом з традиційними посадами: медична сестра, санітарний інструктор, санітар, радіотелегpафіст, діловод та інши розширено перелік військово-облікових спеціальностей бойових посад на які дозволяється призначати військовослужбовців-жінок, саме:

-стрілець,

-кулеметник

-снайпер,

-розвідник,

-водій,

-механік-водій

-гранатометник

-мінометник та інші бойові посади

Перевагою військової служби є:

1. Стабільне грошове забезпечення – від 7000 грн.

2. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров'я .

3. Отримання житла за рахунок держави.

4 Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

5. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

6. Отримання підйомної допомоги.

7. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні.

8. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України.

9. Отримання освіти у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби.

10. Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років.

11. Військовослужбовці-жінки користуються всіма пільгами, передбаченими законодавством з питань соціального захисту жінок, охорони материнства і дитинства.

За працівниками прийнятими на військову службу за контрактом на строк до закінчення особливого періоду зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

За додатковою інформацією звертатися до Великоберезнянського РВК за адресою вул..Шевченко, 27 або за тел.(03135)2-17-48, 0505233238.

19.07.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті