Великоберезнянська районна рада презентувала у Києві фотовиставку "Рай на стику трьох кордонів" (ф

Великоберезнянська районна рада презентувала у  Києві  фотовиставку "Рай на стику трьох кордонів" (ф

Великоберезнянська районна рада Закарпатської області презентувала в Укрінформі фотовиставку "Рай на стику трьох кордонів", яка знайомить з індустрією екотуризму та історичною спадщиною району.

У рамках фотовиставки, яка триватиме до 25 жовтня, можна буде дізнатися про сучасні туристичні та веломаршрути, а також курорти району, повідомляє кореспондент агентства.

"Цей рай знаходиться у Великоберезнянському районі Закарпатської області, у наймальовничнішому куточку України. Населення нашого району складає 26 тис. осіб. Близько половини площі нашого району займає Ужанський національний природний парк, який входить до міжнародного біосферного заповідника "Східні Карпати". Унікальний наш край тим, що у нас красива природа, красиві гори, красиві полонини. А чому рай на стику трьох кордонів? Тому що наш район межує з трьома країнами - це Польща, Словаччина та Україна", - розповів голова Великоберезнянської районної ради Ярослав Шукаль.

За його словами, у регіоні збережено самобутність, культуру та давні українські традиції. "Тому ми ставимо пріоритетом розвиток нашого краю через туризм. Сподіваємося, що після цієї виставки багато хто захоче приїхати до нас, і не лише як турист, а й як інвестор", - наголосив він.

У цьому контексті голова райради зауважив, що наразі вже укладено договори про співпрацю зі Словаччиною, а також створено комунальне підприємство з так званого транскордонного співробітництва у сферах туризму та культури.

"Я думаю, що найближчим часом у нас буде ще більший наплив туристів, у тому числі закордонних, зокрема зі Словаччини та Польщі", - підсумував Шукаль.

Відео з прес-конференції:


Картинки по запросу Фотовиставка "Рай на стику трьох кордонів"

Картинки по запросу Фотовиставка "Рай на стику трьох кордонів"

13.10.2016

1 коментар

14.10.2016 00:41
зимові свята? дивовижниі краєвиди? незабутній колорит? ЗНУЩАЕТЄСЯ (блять не знаю як написати)я кожен ранок вижу гору обрізану ,із штефаника(то блять еден я вижу)
Ми в Контакті