В Ужгороді розповіли про умови часткової мобілізації

В Ужгороді розповіли про умови часткової мобілізації

Третя черга часткової мобілізації, яка розпочалася 24 липня, має на меті забезпечення і посилення військ у зоні проведення АТО, прикриття кордонів України і створення можливостей для ротації військ, що перебувають у зоні АТО.

На цьому наголосив голова Закарпатської облдержадміністрації Валерій Лунченко, коментуючи ситуацію в країні.

- Третя хвиля мобілізації дасть можливість перепочинку, морально-психологічного відновлення тих військових, хто уже кілька місяців перебуває «на передовій». За рахунок прибуття нових змобілізованих сил бійці із зони АТО будуть переведені у спокійніші місця, багатьом із них планується надати короткотермінові відпустки, - зазначив Валерій Лунченко і додав, що ротація буде проводитися після військової підготовки підрозділів, які будуть доукомплектовані під час мобілізації. - Обов’язково буде проведена підготовка. Всі військовозобов’язані, які призиваються під час мобілізації, прибувають у військові частини, де проходять бойове злагодження у складі штатних підрозділів, тобто, разом з військовослужбовцями. Тільки після підготовки вони направляються для виконання завдань.

Валерій Лунченко закликав представників ЗМІ вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо важливості проведення мобілізації.

- Очевидно, що в антитерористичній операції настає переломний момент, - українські військові практично взяли в оточення терористів. Наші солдати знищують ворогів, звільняючи одне за іншим населені пункти. Масштабна робота Петра Порошенка та українських дипломатів допомогла усьому цивілізованому світові зрозуміти реальну роль Кремля у збройному конфлікті. Посилюється політичний та економічний тиск на агресора, однак Росія продовжує нарощувати угрупування своїх військ на кордоні з Україною. Важливо зрозуміти, що жодна зовнішня підтримка не допоможе нам, якщо українські чоловіки не згуртуються і не стануть на захист рідної землі. Українські військові на Донбасі воюють не тільки за Донеччину та Луганщину. Вони відстоюють всю Україну. Якщо агресора не зупинити, то завтра він прийде і в наші домівки. Ми повинні захистити Вітчизну – іншого виходу нема, - переконаний очільник краю.

Прес – центр ОДА

28.07.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті