Гімназисти долучилися до благодійної акції "Подаруємо дітям радість"(фото)

Гімназисти долучилися до благодійної акції "Подаруємо дітям радість"(фото)

Учні прогімназійних класів Великоберезнянської гімназії разом із учителями і батьками із задоволенням долучилися до благодійної акції «Подаруємо дітям радість», яка проводиться у районі з ініціативи Благодійної організації "Віра. Надія.Любов".

Мета акції - привернути увагу кожного з нас до дітей із малозабезпечених, неблагополучних чи неповних сімей, сиріти чи напівсиріт, які з надією та нетерпінням чекають зимових свят, проте не завжди мають можливість сповна відчути радість святкування.

Гімназисти у рамках благодійної акції зібрали для своїх однолітків іграшки, одяг, шкільні приладдя, зошити ,альбоми для малювання, розмальовки і солодощі , передали їх представникам фонду, які у найближчі дні відвезуть усі дарунки вихованцям шкіл-інтернатів області.

Керівник благодійної організації Римма Митрак висловила вдячність усім, хто відгукнувся і взяв участь у акції та звернулася до гімназистів : «У нашій області, районі є чимало дітей із малозабезпечених сімей, дітей, які виховуються у дитячих будинках та школах-інтернатах і не мають ані гарних іграшок, ні яскравих книжечок .Ці дітки чекають свят і подарунків ,вірять , що їхні бажання здійсняться. Давайте разом подаруємо краплинку радості цим діткам !»

Від Благодійної організації "Віра. Надія. Любов." педагогічний та учнівський колективи Великоберезнянської гімназії отримали Подяку за активну участь у благодійній акції та допомогу нашим воїнам у зоні АТО.

Директор гімназії Мунчак І.М. відзначила ,що участь у соціальних та благодійних акціях для дітей є не просто збір речей ,подарунків, а й вагомий виховний момент. Завдяки таким заходам учні вчаться бути чуйнішими, добрішими, безкорисливо допомагати своїм одноліткам, друзям.

Будьте милосердними! Даруйте добро іншим ,і воно неодмінно повернеться вам!

БерезнийОНЛАЙН


19.11.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті