​Давайте жити толерантно! (дискусійні гойдалки для юних читачів)

​Давайте жити толерантно! (дискусійні гойдалки для юних читачів)

Давайте жити толерантно!

16 листопада із учнями 3 - Б класу Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель- Наталія Подвайцятник) у центральній дитячій бібліотеці проведено дискусійні гойдалки "Толерантними бути важко". Ведуча Євгенія Кувік ознайомила юних читачів із поняттями «толерантність», «толерантна особистість», соціальними виявами толерантності й нетерпимості. Дітям родемонстрували вияв толерантної поведінки у взаємодії з людьми у різних життєвих ситуація , навчали учнів прийомів, що допомагають розвинути в собі якості толерантної особистості.Гарно декламували вірші активні користувачі дитячої бібліотеки Ангеліна та Каріна Полуян.

Для того, щоб мирно жити, треба ставитися одне до одного доброзичливо, дружньо, терпляче, шанобливо. Не варто бути «такими як всі», але необхідно поважати інші думки і вміти відстоювати власну позицію. Ми можемо жити в злагоді одне з одним, цінувати одне одного, приймати всіх такими, якими вони є, тобто бути толерантними одне до одного.

Діти взяли участь у розгадуванні креативного кросворду «Давайте жити толерантно!» ,у якому були зашифровані риси толерантності.19.11.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті