​У Великому Березному провели свято для дітей захисників-учасників АТО

​У Великому Березному провели свято для дітей захисників-учасників АТО

Ще кілька років тому наші діти не знали що таке АТО ,молоді родини були щасливі разом. Сьогодні ж багато малюків зростають без своїх батьків , які обороняють свою країну або загинули за неї. Боляче дивитися на молодих дружин із сумними очима .. Хочеться їх розрадити, допомогти, приділити особливу увагу . Ми всі відповідаємоі за дітей, чиї батьки нині є учасниками антитерористичної операції на Сході.

Напередодні новорічних та різдвяних свят «Благодійний Фонд «Віра Надія Любов» підготував та провів свято для дітей наших захисників та дітей із прийомних сімей. До організації заходу долучилися Спілка учасників АТО Великоберезнянщини, підприємці та активісти, які підготували програму та солодкий стіл.

На святковому міроприємстві окрім діток воїнів та діток із прийомних сімей були також присутні земляки-учасники АТО , гості.

Відкрила свято керівник «Благодійного Фонду «Віра Надія Любов» Римма Митрак . Вітали присутніх і гості свята: Владислав Пугінський , Тетяна Гопко та інші.

У залі лунали чудові пісенні новорічні та різдвяні композиції у виконанні учениць Дитячої школи мистецтв Цинканич Ал.,Цинканич Д.,Мордованець Д.,Голубка Ан. Концертну програму дівчатка підготували разом із викладачем ДШМ Голубка Вірою.

Святковий настрій,гарні враження та емоції присутні отримали також від пісенних вітань та колядок прихожан церкви «Дорога життя».

На завершення свята усіх запросили до солодкого столу , а дітки отримали очікувані подарунки , які організував Благодійний Фонд «Віра Надія Любов».

Дружня приємна атмосфера,дитячі щирі усмішки та радісні оченята – здається, свято вдалося на славу.

Римма Митрак: «Я неймовірно рада, що ми змогли познайомитися і поспілкуватися з цими дітьми,змогли подарувати їм радість дитинства, щоб кожна дитина відчула свято. Ми будемо й надалі створювати умови, щоб діти відчували увагу та турботу. Нам дуже приємно бачити їх усіх усміхненими та щасливими, з гарним настроєм! Дякуємо учасникам та гостям свята! Вдячна за матеріальну допомогу та подарунки швейній фабриці «Березнянка»,підприємцям Данча В.,Кошевій Св.,Форнагелю О. та Поправка В. Бажаю усім гарних новорічних та різдвяних свят!»

Тетяна Гопко для БерезнийОНЛАЙН
20.12.2016

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті