Призове місце у конкурсі української мови імені Петра Яцика здобула четвертокласниця Катерина Лешко

Призове місце у конкурсі української мови імені Петра Яцика здобула четвертокласниця Катерина Лешко

18 лютого у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося нагородження переможців III етапу Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика.

Приємно відзначити , що серед 27 переможців обласних змагань і учениця 4-ого прогімназійного класу Великоберезнянської гімназії Катерина Лешко (учитель Куришко М.І.).

Катерина Лешко за результатами III етапу конкурсу отримала почесне 3-є місце серед учнів 3-4 класів.

В урочистостях з нагоди нагородження переможців III етапу Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика взяли участь закарпатські письменники Петро Ходанич, Василь Густі та Лідія Повх.

Вони тепло привітали учасників,побажали їм успіхів , а також вручили переможцям власні книжки з автографами.

Переможців ІІІ етапу від імені Ліги українських меценатів було нагороджено дипломами і бібліотечками з творів сучасних українських письменників, а також грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

А після урочистостей усі учасники приступили до виконання завдань ІV етапу Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика.

Щиро вітаємо четвертокласницю Катерину Лешко та її учительку Куришко Мар'яну Іванівну.Бажаємо у майбутньому успіхів та нових перемог.

Тетяна Гопко для Березний ОНЛАЙН

22.02.2017

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті