У Словаччині застрелили провідника нелегалів, ймовірно закарпатця

У Словаччині застрелили провідника нелегалів, ймовірно закарпатця

За повідомленням словацьких ЗМІ, поліцейські на східному кордоні Словаччини застрелили відомого провідника нелегалів.

Неподалік українсько-словацького кордону вночі на суботу дійшло до стрілянини. Свою смерть тут надибав озброєний провідник - зі слів міністра внутрішніх справ Словацької Республіки Роберта Калиняка, на цьому кордоні "відома фірма".

"Йдеться про українського провідника, якого відстежуємо вже досить довго, і який рік тому стріляв у наш патруль. Знову перейшов кордон з п'ятьма особами з В'єтнаму", описав убитого чоловіка керівник словацького МВС . Додав, що йшлося про "відому фірму" в бізнесі з постачанння нелегалів на кордонах Словаччини.

Під стеженням словацьких органів він був від піввосьмої вечора, але до контакту з підрозділом правоохоронців дійшло аж близько третьої ранку. На нічну акцію українець був споряджений обрізом дробовика, який має великий розпил заряду і може бути дуже небезпечним.

"На неодноразові заклики і попереджувальні постріли нашої поліції не реагував, погрожував патрулеві і супроводжувючим особам. Нарешті дійшло до стрілянини, був поранений і на місці поранення помер, - додав Калиняк. В'єтнамці і поліціянти не постраждали.

Словацька влада вже співпрацює з представниками МВС України і прикордонниками. Убитий провідник стріляв у словацьких поліціянтів і торік, але тоді йому вдалося втекти на українську територію. Тепер такого щастя не мав.

Більше інформації про цей інцидент Калиняк пообіцяв по завершенні слідства.03.08.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті