Медаллю "За жертовність і любов до України" нагороджені військові та волонтерка Березнянщини

Медаллю "За жертовність і любов до України" нагороджені військові та волонтерка Березнянщини

02 квітня в Ужгороді на Театральній площі з ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій відбувся спільний Молебень за перемогу України над агресором та мир у нашій державі ,у якому взяли участь священнослужителі усіх конфесій.

Долучилися до Всеукраїнського молебню не тільки представники духовенства,військовослужбовці та волонтери, але щиро помолитися за довгооочікуваний мир у нашій країні прийшли і чимало закарпатців, яким небайдужа доля держави.

Присутні молилися за Героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну, за тих, хто зараз знаходиться на передовій, за звільнення окупованих територій, полонених і в'язнів, вимушених переселенців .

На завершення волонтерам та військовим вручили відзнаки Української православної церкви Київського патріархату - медалей «За жертовність і любов до України»..

Заслужено відзнаки УПЦКП "За жертовність і любов до України" отримали голова спілки учасників АТО Великоберезнянщини Владислав Пугінський , волонтерка Тетяна Тимочко та 11 воїнів Великоберезнянського району : Ленчак Мар"ян, Веселовський Омельян, Мучка Констянтин, Пазяк Юрій, Северин Михайло, Дем"яненко Павло, Пугінський Ярослав, Баран Артем, Левицький Михайло, Вудмаска Юрій,Митришин Микола.

Тетяна Тимочко, волонтерка : "Це не тільки моя нагорода, а нагорода всіх тих ,хто весь час був зі мною, допомагав, підтримував і робитиме це надалі. Рада мати таких небайдужих людей біля себе.А особливо валиво знати, що тебезавжди підтримають у скрутний час Дякую всім за Вашу підтримку ,допомогу і віру у майбутнє нашої країни."

В Ужгороді молилися за мир в Україні: опубліковано ФОТОВ Ужгороді молилися за мир в Україні: опубліковано ФОТО

В Ужгороді молилися за мир в Україні: опубліковано ФОТО

Світлина від Tetyana Timochko.

Світлина від Tetyana Timochko.

Світлина від Pasha Pavlov.

Світлина від Миколи Марчишака.

Світлина від Владислава Пугінського.

Світлина від Pasha Pavlov.

Світлина від Tetyana Timochko.03.04.2017

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті