Четвертокласники гімназії урочисто попрощалися із початковою школою(фото)

Четвертокласники гімназії урочисто попрощалися із початковою школою(фото)

У останній день травня у Великоберезнянській гімназії відбулося цікаве, змістовне і урочисте свято четвертокласників «Прощавай, початкова школо!».

На свято завітало багато гостей: батьки, родичі, друзі випускників та вчителі.

Учні подолали першу сходинку до вершини Країни знань, закінчили початкову школу. Вони продемонстрували все те, чого навчилися за чотири роки навчання у школі: гарно декламували вірші, танцювали, співали пісні. Випускники говорили слова вдячності вчителям та батькам, грали цікаві ролі у сценках про шкільне життя у початковій школі. Глядачі не шкодували аплодисментів для талановитих школярів.

Перша вчителька Куришко Мар'яна Іванівна, яка протягом чотирьох років вела малечу Країною знань, з гордістю і сумом дивилася на своїх маленьких випускників. Щеміло серце, коли згадувала, як вони, безтурботні, веселі дівчатка і хлопчики, вперше переступили поріг гімназії, якими були разом пережиті перші навчальні труднощі та успіхи… У вирі шкільних подій навіть не помітила, як швидко її вихованці підросли і сьогодні, прощаючись з початковою школою, вже дякують своїй наставниці за набуті знання та вчительську турботу.

Завуч з виховної роботи Примак В.В. тепло привітала маленьких випускників зі святом, подякувала батькам та класоводу за їх повсякденну нелегку працю – виховання юного покоління.

Від імені батьків виступили із привітаннями голова батьківського комітету Гопко Т.В. та дідусь випускника Титичко П.П., які побажали дітям сміливо крокувати нелегкою стежиною шкільної науки, не схилятися перед труднощами та подякували першим вчителям за клопітку працю й турботу.

Кожному четвертокласнику перша вчителька вручила диплом про закінчення початкової школи і випускний альбом. У кінці свята Мар'яна Іванівна побажала своїм вихованцям здоров'я, натхнення, щасливих, успішних років подальшого навчання та щасливої долі .

«Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Наші четвертокласники подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п'ятикласниками.»

Тетяна Гопко. Фото автора та RosulFoto

Більше фото за посиланням :

http://bereznyj.com.ua/albums/54-proschavai-pochat...


11.06.2017

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті