Гімназія у Великому Березному відсвяткувала 25-річний ювілей (фото)

Гімназія у Великому Березному відсвяткувала 25-річний ювілей (фото)

09 листопада 25-річний ювілей відзначила Великоберезнянська гімназія.

У далекому вересні 1992 року прозвучав перший дзвінок у першому елітному закладі нашого району і запросив перших гімназистів за парти.

25 років — поважний вік для школи, але наша гімназія ще дуже молода, повна сил та енергії.

До сьогоднішньої дати навчальний заклад ішов довгою дорогою наполегливої праці досвідчених, творчих, талановитих учителів. Це був нелегкий шлях пошуків та звершень, зростання та примноження здобутків. Гімназія гордиться своїми випускниками, власною історією та традиціями.

Ювілей школи - це перш за все гості. І на свято завітало їх чимало : це і колишні випускники цього закладу, і сьогоднішні учні та їх батьки,педагоги, друзі й партнери школи, працівники відділу освіти, представники районної влади.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор освітнього закладу І.Мунчак. Вона висловила подяку всім учителям і працівникам гімназії, ветеранам педагогічної справи, батькам, партнерам та меценатам школи. Побажала колективу міцного здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у нелегкій, але такій важливій праці!

Усю шкільну родину зі святом привітали голова райдержадміністрації В.Симочко, заступник голови РДА І.Мицьо, начальник відділу освіти В.Ладані. Селищний голова Богдан Кирлик побажав колективу подальшого процвітання і вручив директору закладу подарунковий сертифікат. Гарні слова і музичне вітання прозвучали від директора ДШМ О. Мацак та педагогів школи.Керівник профспілки освітян району М.Пекар вшанував вчителів та працівників гімназії грамотами та грошовими преміями. Від випускників закладу та батьків висловила вдячність педагогам голова батьківського комітету Т.Гопко

Для присутніх учнівський колектив підготував святкову програму. Ведучі розповідали гостям про життя навчального закладу. Старші учні розіграли сценки про шкільні будні, уроки та навчання у гімназії. Молодші гімназисти співали ліричні пісні,радували присутніх танцювальними композиціями.

Традиційно у День гімназії першокласники стали повноцінними членами великої гімназійної родини . Вони урочисто склали присягу гімназиста та отримали від випускників медалі першокласника. А у відповідь порадували присутніх чудовими концертними номерами .

Тетяна Гопко для БерезнийОНЛАЙН


21.11.2017

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті