Письменник Володимир Шовкошитний завітав до читачів у Великий Березний

Письменник Володимир Шовкошитний завітав до читачів у Великий Березний

6 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки для дорослих відбулася зустріч із відомим письменником, політичним та громадським діячем Володимиром Шовкошитним.

Володимир Шовкошитний -- активний учасник боротьби за Українську Незалежність.Він є співавтором першої Конституції України, не полишає боротьби за омріяну Україну й нині, в часи тотальної зневіри.

Автор цікаво розповів про свій життєвий і творчий шлях.

В.Шовкошитний є автором близько двох десятків збірок поезії, романів, кіносценаріїв.Його патріотична й лірична поезія вражає щирістю й справжністю. Лауреат премій імені Бойченка, імені Сковороди, імені Островського, імені П. Куліша, міжнародних премій імені Василя Стуса, «Тріумф» тощо. Його історичні романи «Хресна путь», «Білий кречет», «Боривітри», трилогія «Кров - свята» збірка поезій «Запали свічку» були серед лідерів книжкових рейтингів, а роман «Глиняний кіт» номінувався на Шевченківську премію.

У кожному слові митця багато почуттів, емоції, щирості та правди. На одному диханні минула довгоочікувана пізнавальна творча зустріч із справжнім талантом української літератури.

Письменник відповів на ряд запитань,які задавали йому присутні.

Для користувачів районної бібліотеки Володимир Шовкошитний подарував підбірку літератури власних книг та творів українських письменників.

На закінчення директор ЦБС подякувала пану Володимиру за чудову зустріч та закупила для бібліотеки його видання та видання українських письменників.

Фото Віктора Ковача


06.02.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті