Про кримінальну відповідальність неповнолітніх розмовляли із учнями ПТУ

Про кримінальну відповідальність неповнолітніх розмовляли із учнями ПТУ

Сьогодні у центральній районній бібліотеці для користувачів бібліотеки, студентів ПТУ - 33, організовано зустріч з головним спеціалістом відділу «Великоберезнянського бюро правової допомоги Ужгородського МЦ з надання БВПД»Владиславом Пильником.

Виховний урок розпочала директор ЦБС О. Ю.Костенко, яка наголосила «Про оголошення в Україні 2018року Роком реалізації право просвітницького проекту» «Я маю право» з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості,сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

Основна мета уроку - правова освіта молоді, яка покликана не тільки розширити і поглибити правові знання неповнолітніх, а й сформувати усвідомлення ними настання негативних наслідків будь - яких правопорушень. Кримінальна відповідальність, як і кожний вид юридичної відповідальності, ґрунтується на конституційному принципі законності. Це означає, що кримінальній відповідальності і покаранню підлягає лише особа, винна у вчиненні злочину.

Під час виховного уроку користувачі дізналися про те, з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх. Присутні також мали змогу задати питання та отримати на них компетентну відповідь.Бібліотекар ЦРБ –Яна Левицька провела вікторину «Ми кращі знавці права».

Підбиваючи підсумки, Владислав Пильник зазначив, що протиправна поведінка неповнолітніх, яка з часом призводить до злочинів, залежить від сукупності таких чинників, як незнання законів, негативний вплив оточення, недостатня участь батьків у вихованні дітей, соціально-економічний розвиток суспільства тощо. Протягом року у читальній залі центральної районної бібліотеки функціонує виставка «Україна правова держава».

Слухачі отримали інформаційні буклети з правової тематики.

Світлина від Великоберезнянська ЦБС.

Світлина від Великоберезнянська ЦБС.

Світлина від Великоберезнянська ЦБС.

23.03.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті