Відвідування хворих районної лікарні після Великодня

Відвідування хворих районної лікарні після Великодня

Слідуючи щорічній традиції , з настанови та благословення Архієрея протоієрей Серафим Гичка,

настоятель каплиці на честь великомученика та цілителя Пантелеймона з прихожанами завітали до недужих Великоберезнянської районної лікарні.

Як звичайно, відслужили святкове Пасхальне Богослужіння в другий день цього величного свята, в каплиці на честь великомученика та цілителя Пантелеймона, на якому піднесли молитви за недужних та персонал лікарні. Потім запаслися освяченими на нічному богослужінні пасочками та відправилися, до тих недужих, які в цей час залишилися в лікарняних ліжках та не мали змоги особисто їх освятити.

Як завжди дарували їм натільні хрестики, помазували святим миром, та намагалися поділитися святковим настроєм, щоб хворі, незважаючи на важкі недуги, хоч трохи забули за них, та прославили Воскреслого Христа.

Свята пасочка дісталася не тільки кожному хворому, а й всьому персоналу лікарні, який в ці святкові дні несе особливу службу перед людьми і Богом.

Оскільки Великий Березний завжди славиться смачним хлібом, то не менш смачні пасочки, наповнені Благодаттю Пасхи, обов'язково допоможуть недужим вилікуватися, та укріплять лікарів, в їхньому не легкому служінні.

Протоієрей Серафим ГИЧКА,

настоятель каплиці на честь великомученика та цілителя Пантелеймона

Джерело:http://m-church.org.ua

16.04.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті