Патріотичний флешмоб від «Березнянки» до Дня вишиванки

Патріотичний флешмоб від «Березнянки» до Дня вишиванки

Другий рік поспіль працівники швейної фабрики «Березнянка» відзначають у третій четвер травня народне свято День вишиванки.

Цього дня на підприємстві панує святковий піднесений настрій,усі усміхнені та позитивні, адже у національному вбранні багато символів добробуту, краси та віри. Дівчата та хлопці демонструють різнобарвні орнаменти української та традиційної верховинської вишивки. Цей будній день для «Березнянки» завжди є особливим.

«З метою збереження народних традицій та популіризації національного одягу ми приходимо в цей день на роботу у вишитих сорочках та платтях.Обов′язково робимо на згадку спільні фото. Приємно, що багато молодих працівників приєднуються до традиційного святкування Дня вишиванки і готують вбрання заздалегідь.Цього року ми облаштували фотозону у народному стилі,використали експонати із нашого музею побуту Березнянщини і влаштували патріотичний флешмоб.Сподіваємося, що це стане гарною традицією фабрики і щорічно до нас буде приєднуватися ще більше працівників.»- розповідає Світлана Заяць,майстер дільниці ВТО,організатор свята.

Щира подяка працівникам фабрики , які підтримали традицію святкування Дня вишиванки .

Особливо відзначається щороку дружній колектив дільниці ВТО.Спасибі Вам за чудове свято і дружню теплу атмосферу цього дня .

Тетяна Гопко

Фото Володимира Росула18.05.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті