Останній дзвінок пролунав у гімназії

Останній дзвінок пролунав у гімназії

ролунав останній дзвоник — такий бентежний, такий незабутній. Він залишив у минулому дитинство, школу, безтурботність, усе найперше й найкраще і вселив надію та радість зустрічі з майбутнім.

25 травня у Великоберезнянській гімназії відбулося свято останнього дзвоника. Веселе і водночас сумне свято зібрало у залі велику кількість учнів, вчителів, батьків та гостей.

Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі.

Першою привітала усіх присутніх директор гімназії Ірина Мунчак та вручила учням заслужені відзнаки за досягнення у навчанні, дипломи Малої Академії наук.

За традицією учні гімназії поклали квіти до пам′ятника загиблим воїнам та пам′ятника Т.Шевченко, вшанували Героїв Небесної Сотні.

З найкращими побажаннями виступили голова селищної ради Богдан Кирлик, а від імені батьків – голова батьківського комітету Тетяна Гопко.

Святкова програма була надзвичайно цікавою та гарною. Танцювальні композиції від гімназистів та веселі пісні як завжди глядачі зустрічали бурхливими оплесками.Схвильовано прощалися із початковою школою наші четвертокласники.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Випускники провели свято зі сьозами на очах. Вони щиро дякували своїм наставникам, дарували квіти і співали пісень.

І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!Щасливого майбуття,дорогі випускники!


01.06.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті