Закарпатських користувачів російських соцмереж просять бути особливо обережними /ВІДЕО/

Українських користувачів інтернету, соцмереж та пошти просять бути особливо обережними. Справа в тому, що з 1 серпня у Росії набирав чинності новий закон, що надає повне право на отримання Федеральній службі безпеки РФ практично всіх особистих даних користувачів інтернет-ресурсів, зареєстрованих у Росії.

https://www.youtube.com/watch?v=MW9skHXKuCQ#t=73


Таким чином ФСБ на законодавчому рівні отримує повне право втручатися в особисте життя не тільки громадян Росії, а й іноземців. Тож варто бути обережними в переписках, при публікації особистих даних.

Анонімність та безпека в інтернеті – це міф. Зайшовши на сторінку користувача в соцмережі, правоохоронці можуть отримати всі необхідні їм дані – від місця і дати народження, до фотографій і телефону. Тому, якщо немає ніякого бажання демонструвати про себе всю інформацію, то доцільніше буде прибрати в налаштуваннях конфіденційності всі дозволи на доступ до таких даних. З початку цього місяця в Росії ФСБ має повне право вимагати від власників російських веб-ресурсів всі особисті данні їхніх користувачів, в тому числі також отримує доступ до особистих паролів.

У СБУ попереджають всіх громадян, які стурбовані безпекою особистої інформації і рекомендують утриматися від використання інтернет-ресурсів російської доменної зони, в першу чергу це стосується соцмереж та поштових скриньок. Ось три найпопулярніші російські інтернет-ресурси:

1. Яндекс –www.yandex.ru

2. ВКонтакте – www.vk.com

3. Одноклассники – www.odnoklassniki.ru

4. Мейл.Ру – www.mail. Ru

Втім, немає гарантії, у вашій пошті чи на соціальній сторінці вже не покопирсалися російські спецслужби.07.08.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті