Святковий бал дошкільнят у дитсадку "Берізка"(фото)

Святковий бал дошкільнят у дитсадку "Берізка"(фото)

У житті у кожного з нас є чимало пам'ятних подій. Одна із таких - випускний бал у дитсадочку.

31 травня в ДНЗ «Берізка» відбулося свято прощання із дитячим садочком. Це по особливому хвилюючий момент для дітей, батьків ,а також вихователів. Безтурботний період дитинства завершився і зовсім скоро наші дітки підуть до школи , залишивши на згадку спогади про їхнє життя у садку .

Свято пройшло у чудовій урочистій атмосфері, на високому рівні ,зі сльозами на очах. На випускний бал до дітей завітала Королева Знань, яка перевіряла діток на готовність до школи, грала з випускниками у цікаві ігри. Діти розповідали чудові вірші, демонстрували свої знання та вміння. Дуже емоційними були танцювальні номери,пісенні композиції. Звучали і акорди прощального вальсу. Перший бал, коли дівчатка у святкових сукнях разом із галантними кавалерами танцюють свій перший у житті - і водночас прощальний - вальс у дитячому садочку. Цей перший бал своїх дітей батьки не забудуть ніколи.

Із щирими напутніми словами до своїх вихованців звернулися вихователі Яцько Оксана та Ушакова Тетяна.

Дошкільнята висловили щиру подяку всім працівникам дошкільного навчального закладу "Берізка". Завершенням святкового дійства стало вручення дипломів,медалей, фотоальбомів та подарунків випускникам .

У садочку заведено традицію, що діти – дошкільнята виходять надвір і випускають у небо повітряні кульки - кульки бажань та мрій. Дітвора захопливо спостерігала ,як зникають у небі їхні кольорові кульки.

Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців ДНЗ «Берізка». Попереду на них чекають незвідані далі, відкриваються тисячі доріг і стежинок, але защемить душа із роками, коли на дитячих фото бачиш наївні і щирі посмішки своїх друзів...

Быльше фото за посиланням

http://bereznyj.com.ua/albums/56-svjato-proschavai...


02.06.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті