Свято для випускників дитячої школи мистецтв

Свято для випускників дитячої школи мистецтв

08 червня у Великоберезнянській дитячій школі мистецтв відбувся урочистий випускний вечір. На свято завітало багато гостей, батьків та учнів.

Цього дня свідоцтво про здобуття позашкільної освіти отримали 25 випускники, з яких 22 учні – випускники музичного відділення (фортепіано,скрипка,домра,гітара,баян,акордеон) та 3 учні – класу образотворчого митецтва. Приємно відзначити, що більшість учнів випускного класу отримали Похвальні листи «За високі досягнення у навчанні».

Із найтеплішими словами до випускників звернулася в.о.директора школи Оксана Мацак, яка побажала їм успіхів, нових досягнень та натхнення на всьому життєвому шляху, підвела підсумок навчальних досягнень школи, подякувала викладачам та учням за високі результати та професіоналізм.

Також присутніх на святі вітали голова Великоберезнянської районної державної адміністрації Василь Симочко та голова Великоберезнянської районної ради Ярослав Шукаль.

Привітала випускників і викладач школи,завідуюча відділом музично-теоретичних дисциплін Марія Микита.

Проникливим та особливим був виступ протоієрея Михаїла Лугоша, який вітав учнів від імені батьків та дякував викладачам за їхню невтомну працю та любов до дітей.

Випускники, кращі учні та колективи школи мистецтв подарували гостям чудовий концерт, який занурив глядачів у чарівний світ музики та подарував море позитивних емоцій.

Випускний вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, всі присутні отримали багато яскравих вражень. Спасибі колективу дитячої школи мистецтв, які зробили це свято урочистим і воно надовго запам'ятається випускникам та їх батькам.

Час покаже ,як складеться доля наших учнів. Та ми впевнені, що вони обов'язково збережуть у своїх серцях гармонію музики та любов до дитячої школи мистецтв, учителів, які ввели їх в світ мистецтва!


12.06.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті