Екскурсія "Березнянки" у Страдч та Крехів

Екскурсія "Березнянки" у Страдч та Крехів

Доброю традицією «Березнянки» стало організовувати для працівників екскурсії по Україні.

У неділю швейники мали можливість побувати у Страдчі,Крехові,Самборі та помилуватися панорамою Карпат на Ужоцькому перевалі.

Недільна екскурсія розпочалася у старовинному селі Страдч на Львівщині. На його невеличкій мальовничій території зібрано чимало сакральних пам`яток. Страдч ще називають українським Єрусалимом.

Сосновим лісом піднялися до церкви Успення Пресвятої Богородиці. Відбули недільну Божественну літургію.Разом із іншими мирянами причащалися та мирувалися .Після служби у храмі пройшли з молитвами Страдецькою Хресною Дорогою з Єрусалимськими відпустами. Це справді місце ,обране Богом. На офіційному сайті Страдча читаємо:«Зупинись перехожий, і схили голову свою, бо направду земля, на яку ти ступив – земля свята.» Неймовірна краса соснового лісу і тишина,духовність сплелися в одному...

Екскурсію продовжили у природному заповіднику «Розточчя», який внесено у світову спадщину ЮНЕСКО. Побачили у вольєрах плямистих оленів та декоративних птахів. Вдалося побувати у Музеї природи. Краєвиди Розточчя вражають своєю красою, чистими водами та унікальною природою.

Неподалік заповідника розташоване давнє село Крехів. Тут знаходиться одна з найбільших святинь українського народу — Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян.Паломники з багатьох країн їдуть сюди у пошуках духовного зцілення і милуються краєвидами та пам`ятками монастиря. Територія монастиря надзвичайно гарна. Радують око різнокольорові трояндові кущі, які краплинками дощу виблискували на сонці,розмаїття квітів та декоративних кущів, і столітня липа, що вітає на вході прихожан. Старовинні мури фортеці-монастиря , кам'яна церква св. Миколая (1721 — 1737 р.р.)--головний храм монастиря та дерев'яна церква Покрови Пресвятої , дзвіниця (XVII – XVIII ст.) , кам'яні в'їзна брама і міст побудовані у 1775 — 1788 р.р. – все це вражає своєю величністю.

Із позитивними емоціями та у духовному піднесенні після відвідуваання святих місць ми продовжили екскурсію Львівщиною.

Завітали на ферму «Білаки»,яка розташована на виїзді з міста Самбір. Окрім розведених страусів на ранчо цілий екзотичний зоопарк – леви, олені,дикі кози, гірські барани тощо. Страуси живуть окремо у вольєрах . Вони радо вітали гостей із Закарпаття. Діти мали можливість погодувати власноруч оленів та помилуватися незвичайними голубами.

Недільну подорож завершили на оглядовому майданчику Ужанського національного природного парку. Неймовірної краси панорама Ужанської долини, чисте гірське повітря , духмяні гірські трави …. Ми вдома…Це наші гори,це наша домівка ...

Щира вдячність директору швейної фабрики "Березнянка" Цибику А.Й. , організаторам екскурсії та водію Юрію Лешко за чудову поїздку.Екскурсанти повернулися додому у піднесеному настрої , з позитивними емоціями та в очікуванні наступної цікавої подорожі.

Тетяна Гопко

26.06.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті