У гімназії зберегли традицію урочисто відзначати Першовересень (фото)

У гімназії зберегли традицію урочисто відзначати Першовересень (фото)

25 років поспіль Великоберезнянська гімназія зберігає традицію проводити 1 вересня не урочисту лінійку , а загальношкільне свято . Цей рік не став винятком.

Приємно, що керівники закладу вирішили провести свято Першовересня у вихідний день, коли більшість батьків і гостей змогли прийти відзначити початок навчального року разом із гімназистами.

У святково прикрашеній залі зранку багатолюдно і гамірно. Чути дитячий сміх, емоційні розповіді учнів про літні канікули, музику, ведучі готуються до виступу, випускники завершують приготування до свята. Ти ніби потрапив у інший світ, у якому весело і радісно, урочисто, піднесено,щиро і невимушено. Тут відчувається справді свято...

Ведучі розпочинають святкове дійство . Гімназія відкриває двері для своїх першокласників, які проходять на сцену разом із випускниками та своїми наставниками. Святкове вбрання витримане в одній кольоровій гамі. Присутні гучними оплесками вітають найменших і найстарших гімназистів. Із вітальним словом до учасників заходу звертаються директор гімназії Мунчак І.М. та голова батьківського комітету Гопко Т.В.

Звучать слова вдячності і найкращі побажання педагогам від випускників, обіцянки гарно вчитися - від першокласників. Цьогоріч одинадцятикласники підготували для найменших учнів пам"ятні подарунки.

Традиційно гімназисти порадували присутніх пісенними і танцювальними композиціями. Випускники розіграли кілька гумористичних сценок із шкільного життя.

Свято пройшло цікаво і весело. У дружньому колі відзначили початок нового навчального року. Усіх переповнювали позитивні емоції та гарний піднесений настрій.Гімназисти розходилися із бажанням зустрітися з друзями та вчителями у понеділок , але уже на уроках.

Тетяна Гопко Фото Володимира Росула
01.09.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті