Тиждень фізичної культури і спорту у гімназії(фото)

Тиждень фізичної культури і спорту у гімназії(фото)

Усім добре відома істина, що найцінніший скарб людини - це здоров"я. А запорукою міцного здоров"я є заняття фізичною культурою та спортом.

Доброю традицією у Великоберезнянській гімназії стало проведення Тижня фізичної культури та спорту, приуроченого Дню фізичної культури.

Цьогоріч традиційно з 09 по 14 вересня у рамках Всеукраїнського тижня фізкультури і спорту гімназисти брали участь у різноманітних спортивних змаганнях та отримали цікаву, пізнавальну та вичерпну інформацію про олімпійську славу України, важливість ведення здорового способу життя та необхідність займатися фізкультурою і спортом.

У рамках тижня фізкультури проведено Олімпійський урок , першості з міні-футболу та волейболу.

Для школярів прогімназійних класів були проведені естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.

Заверщився тиждень загальногімназійним Днем здоров"я, який провели в урочищі Термачув. Учителі творчо підійшли до його організації та проведення. Гімназисти із задоволенням брали участь у змаганнях, конкурсах та іграх. Підбито підсумки участі учнівських команд, визначено переможців.Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники заходу. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу.

Тиждень фізичної культури і спорту у гімназії цьогоріч був насичений, цікавий та змістовний.15.09.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті