На території Ужанського нацпарку спорудили “міст у Європу” з нагоди українсько-польських Днів доброс

На території Ужанського нацпарку спорудили “міст у Європу” з нагоди українсько-польських Днів доброс

На території Ужанського національного природного парку, поблизу села Лубня на україно-польському кордоні пройшла виїзна нарада за участі голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з керівниками служб та головами РДА з приводу українсько-польських Днів добросусідства, які відбудуться 14-15 вересня 2018 року. Про це інформують "Трибуну" в прес-службі УНПП.

Дводенний захід пройде як на українській, так і на польській території, на спільній ділянці кордону Лубня – Волосате.

На польській території буде проведена міжнародна конференція, ряд панельних зустрічей і обговорення програм співробітництва. У Закарпатській області планують провести свято дружби України і Польщі. Крім того, в рамках заходу заплановано підписання низки домовленостей про проведення Закарпаттям та Підкарпатським воєводством спільних заходів в сферах економіки, освіти і культури.

Мета заходу пожвавити відносини між двома країнами на закарпатській ділянці кордону та прискорити відкриття переходу Лубня – Волосате.

Працівники Ужанського нацпарку спільно з ЗОУЛМГ займаються облаштуванням території майбутнього заходу. Ними споруджено своєрідний міст, який з'єднає українську та польську сторони.

Офіційне відкриття урочистостей на українському боці кордону 15-го вересня 2018 року о 15.00

Джерело: http://trubyna.org.ua

15.09.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті