Традиційне свято Добра від волонтерів - для дітей з обмеженими можливостями

Традиційне свято Добра  від волонтерів - для дітей з обмеженими можливостями

Цими вихідними у Великому Березному панувала атмосфера добра. Дітей з обмеженими фізичними можливостями, вихованців будинків-інтернатів частували солодощами та бограчем. Розважали концертом за участі клоунів, дитячих колективів.

Музика, дитячий сміх, радісні голоси та запах смачного бограчу. В атмосфері добра та щастя у Великому Березному відбулося свято для дітвори. Кілька місяців тому Римма Митрак оголосила збір коштів. Назбирала з допомогою волонтерів понад 8 тисяч гривень. Всього 4 тисячі знадобилися, аби організувати веселощі та солодкий стіл для дітвори. Долучилися до організації і волонтери з Чехії. Пригощали закарпатську малечу солодкою ватою та попкорном.

Під час заходу охочі мали нагоду взяти участь у різноманітних майстер-класах. Однак запрошені не тільки розважалися, а й навчалися творити добро – волонтерити.

А дітей на святкуванні чимало, усі вони особливі. Вихованці будинків-інтернатів, сироти , дітки з обмеженими фізичними можливостями. Всі як один кажуть: свято видалося на славу.

Пані Лора, бабуся Олександра, як ніхто знає важливість таких свят. Жінка разом з донькою виховує двох діточок з обмеженими можливостями. Її внукам не давали шансів на життя, однак нині вони тут. Дякує організаторам за можливість відпочити у родинному колі та ділиться своїм хистом супер-бабусі.

Пані Римму тут добре знає кожен. Свято вона організовує вже третій рік поспіль. Свого часу жінка сама росла в інтернаті, тому добре знає, що таке жити без любові рідних.

Завершили захід смачною вечерею. Кошти, що залишилися та які зібрали під час свята, планують витратити на потреби інтернатів.

Джерело : М-Студіо http://m-studio.net.ua


25.09.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті