Кличко про Майдан: В центрі столиці повинен бути порядок

Кличко про Майдан: В центрі столиці повинен бути порядок

З’явилася офіційна реакція Віталія Кличка на сьогоднішні сутички на Майдані між мешканцями наметового містечка та представниками міліції і батальйону «Київ-1».

«Сьогоднішні безлади на Майдані – неприпустимі. Правоохоронці повинні забезпечити безпеку киян, щоб центр міста не перетворився остаточно на анклав злочинності. Столична влада довго вела переговори, переконувала і вмовляла людей, які живуть на Майдані. А ці громадяни говорили з позицій – не підемо і все, привезіть нам холодильник, туалет чи ще щось. А паралельно – то стрілянина, то вибухи, то спроби захопити чужий бізнес. Це – боротьба за демократію? Коли йде війна на Сході, коли треба будувати країну, а хтось собі приватизував центр Києва і диктує умови. Сьогодні треба працювати, а не ганьбити ідеї Майдану і країну! І не робити киян заручниками купки людей, яка "прихопила" собі Хрещатик і Майдан. Терпець киян увірвався. В центрі столиці повинен бути порядок!», - написав мер у FB.

Нагадаємо, що вранці на Майдані запалили шини, коли комунальники приїхали прибирати намети та барикади з проїжджої частини. Внаслідок сутичок постраждали четверо бійців «Київ-1».

07.08.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті