"Березнянка": і знов у подорож із колегами (фото)

"Березнянка": і знов у подорож із колегами (фото)

У теплі осінні дні зовсім не хочеться сидіти вдома.Тому і вирішили разом із колегами здійснити традиційну екскурсію рідним краєм та відпочити.

Цього разу працівників швейної фабрики "Березнянка" чекав Берегівський район.

Розпочали із відвідування термального басейну «Жайворонок».Приємний, і водночас лікувальний, відпочинок у термальних водах налаштував усіх на позитивний лад . Виходячи із комплексу після басейнів,почули фразу : «Подивіться, які вони щасливі».І справді - чудова компанія, сонячний ранок,задоволення та відчуття легкості після купання,піднесений настрій. Ми йшли назустріч прекрасному осінньому дню.Чого іще бажати?..

Продовжили екскурсійний вихідний відвідинами знаменитого винного погребу, висіченого у скелі, та дегустацією закарпатських вин.

Приємні незабутні враження отримали від пішохідної екскурсії вулицями Берегова. Затишне і гарне містечко. Тут поєдналися унікальна архітектура минулого та величні монументи сучасності, місцевий угорський та український національний колорит.

Спробували традиційні українську та угорську кухні у «Графському дворі»,з якого відкривався неймовірно казковий краєвид ,а над нами височів Мукачівський замок.

Програму вихідного дня «Березнянка» завершила відвідуванням санаторно-готельного комплексу «Термал-Стар» біля Ужгорода. Надзвичайно гарна місцевість і об лаштована на всі смаки територія захопила і дорослих, і дітей.

Екскурсійна подорож сподобалася усім учасникам. Задоволені,з приємними враженнями і світлинами на згадку , а також в очікуванні наступної поїздки повернулися додому.

Вдячні за фінансову допомогу у організації екскурсії директору фабрики А.Й.Цибику.

Тетяна Гопко.Фото автора

Більше фото на сторінці Швейна фабрика "Березнянка" у мережі Фейсбук

07.10.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті