Золота осінь завітала до наймолодших дошкільнят (фото)

Золота осінь завітала до наймолодших дошкільнят (фото)

Найцікавіша пора року для малечі – осінь.Розмаїття яскравих кольорів,шурхіт сухого листя,приємне тепло сонячних промінчиків…

Сьогодні золоту осінь величали вихованці молодшої групи «Ромашка» Великоберезнянського ЗДО №2 із вихователем Пугінською Наталією.

Маленькі українці та україночки вперше успішно дебютували із святковою розважальною програмою «Золота осінь».Батьки та гості свята гучними оплесками зустрічали малечу у святковій тематично оздобленій залі.Затишна тепла атмосфера,щирі посмішки присутніх,мудрі настанови улюбленої виховательки налаштували маленьких артистів на потрібний лад. Діти гарно розповідали віршики, виконували мелодійні пісенні композиції про осінь.А веселі таночки дівчаток із листочками та яскравих хлопчиків-грибочків не залишили байдужими нікого із присутніх.Та родзинкою святкової програми став захоплюючий виступ оркестру «природно-ударних» інструментів «Горішок» , головним диригентом якого був вихованець цієї ж групи.

Безумовно, перше свято маленьких талановитих дошкільнят вдалося.І діти, і батьки, і гості отримали неабияке задоволення та незабутні враження від дивовижної ,сповненої яскравих емоційних барв,осінньої казки.

Вихователь молодшої групи «Ромашка» Пугінська Наталія щиро привітала своїх вихованців із дебютом,подякувала за чудовий виступ та незабутню мить дитинства,безтурботності і радісних почуттів, яку вони подарували присутнім сьогодні.Окрему вдячність висловила батькам за чудове національне вбрання діток, своїм колегам за допомогу у підготовці та проведенні свята, а також Макарович Тетяні за святкове тематичне оздоблення зали.

Від імені батьків слова вдячності вихователю,музичному керівнику та колективу дошкільного закладу промовила бабуся вихованки молодшої групи Лідія Мешко. Вона відзначила чудову організацію та високий рівень свята,подякувала за турботу про діток,за нелегку працю вихователів та побажала міцного здоров′я,достатку та добробуту колективу.

Тетяна Гопко,фото автора
06.11.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті