Персональна виставка художниці Магдалини Березанич в Ужгородському скансені(відео)

Персональна виставка художниці Магдалини Березанич в Ужгородському скансені(відео)

У Закарпатському музеї народної архітектури і побуту триває персональна виставка творів художників -аматорів Закарпаття під назвою "Майстри барвистої палітри". 35 живописних полотен представили глядачам митці краю Магдалина Березанич із Великого Березного та Іван Чепа із Іршавщини.На жаль,художниця не змогла приїхати на відкриття через стан здоров"я.

Персональна виставка М.Березанич - значна подія для Великоберезнянщини мистецької . Адже у області вона є відомою мисткинею, постійною учасницею пленерів та культурно-мистецьких акцій,виставок та фестивалів не тільки в Україні, але і за її межами.

Займатися свідомо живописом пані Магдалина розпочала після свого 50-річного ювілею. Будучи на пенсії та маючи багато вільного часу,згадала про своє ще дитяче захоплення. Коли навчалася у середній школі,відвідувала гурток образотворого мистецтва ,який вела Ангеліна Турак.

Сьогодні Магдалина Березанич цілком віддається живопису і отримує від цього не тільки життєву наснагу,але і справжню насолоду. Мистецтво дає їй можливість жити,не старіти і духовно збагачуватися.

Роботи самодіяльної березнянської художниці вирізняються щирістю,відкритістю,безпосередністю та надзвичайною позитивною енергетикою.

Улюблені жанри мисткині– пейзаж і натюрморт. Вона любить працювати на природі , любить зображувати рідні карпатські краєвиди,гори ,Березнянщину у різні пори року. Уся творчість Магдалини Березанич міцно й нерозривно пов'язана з рідним краєм, людьми, які живуть тут і для яких вона працює, дарує їм своє мистецтво і любов.

Особливої уваги у своїй творості пані Магдалина приділяє малюванню квітів. Вона вміє не тільки побачити непомітну для інших їх красу і довершеність,вміє зобразити це на полотні.

На відкритті персональної виставки М.Березанич голова обласної організації Національної спілки художників України Борис Кузьма відзначив особливу чуттєвість робіт мисткині «Тут є глибока, навіть трагічна філософія. Видно, що художниця душею відчуває ті стани природи, які зображає. Не маніпулює, а зобража. так, як відчуває».

Тетяна ГопкоСвітлина від Nelja Hlodan.

Світлина від Nelja Hlodan.

Світлина від Nelja Hlodan.

Світлина від Nelja Hlodan.

Світлина від Nelja Hlodan.

13.11.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті