Миколай завітав до малят у дитсадок (фото)

Миколай завітав до малят у дитсадок (фото)

Сніг,морозець..Нарешті прийшла зимонька-зима..Дорослі і малі завжди з нетерпінням чекають на прихід Миколая та новорічні свята.

Молодша група "Ромашка" Великоберезнянського ЗДО №2 разом із вихователем Пугінською Наталією теж підготувалися до зимових свят.Із величезним задоволенням малеча виготовляла паперові прикраси,ретельно наряджали ялинку у ігровій кімнаті,вчили віршики та музичні композиції.

Сьогодні дітки,святково одягнуті, з нетерпінням чекали чогось незвичайного.Адже вихователька їм розповіла,що саме у цей святковий день трапляються дива. Із радістю розпочали розвагу «В санах з Миколаєм».Приємною несподіванкою для малят став прихід справжнього дідуся Миколая. Це були неймовірні емоції.... Учасники забави розповідали вірші ,водили хороводи,а під час музично-розважальної руханки "Сани Миколая" навіть гість не міг всидіти на стільчику і закружляв з вихованцями дитсадка у таночку.

По закінченні забави кожен із дітей отримав солодкий подарунок та сфотографувався на згадку із справжнім Миколаєм.

Молодша группа «Ромашка» дякує за надзвичайне,гарне свято усім ,хто долучився до організацї та проведення заходу: батькам вихованців , працівникам дошкільного закладу,за подарунки для дітей - директору швейної фабрики «Березнянка» А.Й. Цибику,за прикрашену чудову ялинку- Лілії Симочко, за здіснення бажань і казкову зустріч із святим Миколаєм - І.Д.Пилип′яку .

Щиро вітаємо усіх із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.

З його приходом кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

Нехай добрий Святий принесе щастя у Ваші родини та благополуччя рідній Україні.

Тетяна Гопко,Наталія Пугінська.Фото автора

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/xjNyipPWfGY44Hh6719.12.2018

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті