Великодні пряники від Оксани Божко:секрети майстрині

Великодні пряники від Оксани Божко:секрети майстрині

Оксана Божко випікає солодкі шедеври не перший рік.

Родичі, друзі, знайомі, які хоч раз скуштували пряники,тістечка або торти майстрині, замовляють їх у неї знову. Вироби спечені з душею, смачні, вміло і гарно оздоблені.

«Я отримую задоволення від своєї роботи і від усвідомлення того, що мої солодощі дарують людям радість,а торти,десерти і тістечка стають окрасою сімейних свят,гостин та весілля»,--ділиться враженнями пані Оксана.

Великодні пряники майстриня випікає вже понад три роки. Поступово аматорське уподобання перетворилося на хобі. Оксана Божко не просто цікавиться цією темою, вона постійно навчається і підвищує власну кваліфікацію.

Герої мультфільмів і казок, квіти,біблійні мотиви,цікаві композиції – все це на медових пряниках. Цьогоріч п.Оксана уже випекла і розмалювала до Великодня нову колекцію. Від уже готових пряників очі розбігаються.Тут і зайчики,і курчата, і великодній кошик, і пасочки,і крашанки різних розмірів та тематики.

Як розповідає майстриня,сам процес приготування аж до отримання готового розмальованого пряника займає багато часу. Зробити тісто, сформувати пряники, спекти..Потім пряники мають прохолонути та підсохнути. А далі вже наносити глазур та малюнки.

Тісто для пряників дуже особливе. Для нього використовує п.Оксана тільки якісні натуральні продукти: мед, імбир, корицю ,мускатний горіх тощо. Завдяки додаванню меду у тісто пряники можуть зберігатися до року і залишатися смачними.

Для приготування глазурі майстриня використовує білок та цукрову пудру, різні натуральні домішки та додатки. Картинка має бути кольоровою,але безпечною для здоров′я дорослих і малечі. Найскладніше – наносити на готовий пряник малюнок.Чимало часу потрібно для висихання шарів глазурі та окремих елементів картинки.

Оксана Божко - надзвичайно творча і талановита Майстриня. Її пряники не тількі смачні, але й дуже гарні. Вона вкладає душу у свої творіння! Варто зазначити,що кожен пряник індивідуальний, оригінальний. Двох одинакових виробів не знайдемо.

Майстриня із задоволенням ділиться досвідом та проводить напередодні різних свят майстер-класи для бажаючих опанувати виготовлення тематичних пряників.

- Спасибі Вам, пані Оксано, за спражній талант,працьовитість та бажання творити неймовірну красу!Гарних Великодніх свят та смачної паски!!

Тетяна Гопко. Фото автора
24.04.2019

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті